Zápasy

Poslední utkání

TFT Edera Pardubice
SH Dašická Pardubice 3:13
FK Chrudim

Odehrané zápasy

0
sobota

Vysoké Mýto

0:3

Chrudim

14. kolo
sobota

Chrudim

Česká Lípa

0
sobota

Žabinští Vlci

0:3

Chrudim

0
sobota

Žabinští Vlci

1:3

Chrudim

0
sobota

Amor Kl. Vyškov

1:9

Chrudim

0
sobota

Amor Kl. Vyškov

1:3

Chrudim

15. kolo
čtvrtek

Plzeň

1:1

Chrudim

0
sobota

Chrudim

2:2

Helas Brno

0
sobota

Chrudim

4:3

Helas Brno

0
sobota

Chrudim

6:2

Olomouc

0
sobota

Chrudim

9:0

Olomouc

16. kolo
sobota

Chrudim

Ústí nad Labem

17. kolo
pátek

Slavia

1:4

Chrudim

Semifinále
sobota

Chrudim

3:2

Žabinští Vlci

Finále
sobota

Chrudim

Vysoké Mýto

18. kolo
sobota

Chrudim

Kadaň

Semifinále
neděle

Mělník

3:5

Chrudim

Finále
neděle

Chrudim

2:4

Liberec

19. kolo
pátek

Vysoké Mýto

Chrudim

20. kolo
sobota

Chrudim

5:2

Liberec

21. kolo
pátek

Helas Brno

2:2

Chrudim

22. kolo
pondělí

Chrudim

3:1

Sparta

1. čtvrtfinále
středa

Chrudim

Liberec

2. čtvrtfinále
neděle

Liberec

0:3

Chrudim

3. čtvrtfinále
sobota

Chrudim

5:1

Liberec

1. semifinále
úterý

Chrudim

5:0

Slavia

2. semifinále
pátek

Slavia

0:4

Chrudim

3. semifinále
úterý

Chrudim

3:1

Slavia

1. finále
pátek

Plzeň

6:0

Chrudim

2. finále
úterý

Chrudim

4:5

Plzeň

3. finále
pátek

Plzeň

Chrudim

1. kolo
pátek

Chrudim

Žalgiris

2. kolo
sobota

RFS futsal

4:2

Chrudim

3. kolo
neděle

Piast Gliwice

Chrudim

1. kolo
pondělí

Žabinští Vlci

0:8

Chrudim

2. kolo
pondělí

Plzeň

6:2

Chrudim

3. kolo
neděle

Chrudim

9:2

Chomutov

4. kolo
sobota

Chrudim

6:3

Slavia

čtvrtfinále
úterý

Plzeň

3:2

Chrudim

6. kolo
sobota

Chrudim

4:0

Helas Brno

7. kolo
pátek

Mělník

2:9

Chrudim

8. kolo
sobota

Chrudim

Liberec

1.kolo/ 1. zápas
neděle

Ústí nad Labem

3:2

Chrudim

1. kolo/ 1. zápas
neděle

Ústí nad Labem

1:5

Chrudim

1. kolo/ 2. zápas
neděle

Liberec

0:4

Chrudim

1. kolo/ 2. zápas
neděle

Liberec

2:7

Chrudim

9. kolo
neděle

Kadaň

0:2

Chrudim

10. kolo
sobota

Chrudim

7:4

Olomouc

2. kolo/ 1. zápas
neděle

Chrudim

3:0

Vysoké Mýto

2. kolo
neděle

Chrudim

3:0

Vysoké Mýto

2. kolo/ 2. zápas
neděle

Chrudim

3:1

Bohemians Praha 1905

11. kolo
pátek

Ústí nad Labem

Chrudim

3. kolo/ 1. zápas
neděle

Chrudim

Sparta

3. kolo/ 1. zápas
neděle

Chrudim

Sparta

3. kolo/ 2. zápas
neděle

Chrudim

1:0

Slavia

3. kolo/ 2. zápas
neděle

Chrudim

3:4

Slavia

12. kolo
sobota

Chrudim

Žabinští Vlci

4. kolo/ 1. zápas
sobota

Chrudim

1:4

Plzeň

4. kolo/ 1. zápas
sobota

Chrudim

9:1

Plzeň

4. kolo/ 2. zápas
sobota

Chrudim

2:0

Mělník

4. kolo/ 2. zápas
sobota

Chrudim

9:2

Mělník

5. kolo/ 1. zápas
neděle

Chrudim

6:1

Žabinští Vlci

5. kolo/ 1. zápas
neděle

Chrudim

8:0

Žabinští Vlci

5. kolo/ 2. zápas
neděle

Chrudim

4:0

Amor Kl. Vyškov

5. kolo/ 2. zápas
neděle

Chrudim

Amor Kl. Vyškov

13. kolo
pondělí

Chrudim

7:2

Plzeň

14. kolo
pátek

Chomutov

Chrudim

6. kolo/ 1. zápas
neděle

Olomouc

Chrudim

6. kolo/ 1. zápas
neděle

Olomouc

1:8

Chrudim

6. kolo/ 2. zápas
neděle

Helas Brno

1:0

Chrudim

6. kolo/ 2. zápas
neděle

Helas Brno

2:3

Chrudim

7. kolo/ 1. zápas
sobota

Chomutov

2:4

Chrudim

7. kolo/ 1. zápas
sobota

Chomutov

0:5

Chrudim

7. kolo/ 2. zápas
sobota

Kadaň

Chrudim

7. kolo/ 2. zápas
sobota

Kadaň

Chrudim

15. kolo
pondělí

Slavia

1:3

Chrudim

Osmifinále reg. části
sobota

Mazáci Přelouč

Chrudim

Semifinále
sobota

Chrudim

3:4

Plzeň

o 3. místo
sobota

Chrudim

4:6

Mělník

18. kolo
sobota

Chrudim

Mělník

Semifinále
neděle

Chrudim

2:4

Plzeň

o 3. místo
neděle

Ústí nad Labem

2:6

Chrudim

19. kolo
pátek

Liberec

Chrudim

17. kolo
středa

Helas Brno

3:6

Chrudim

20. kolo
sobota

Chrudim

Kadaň

21. kolo
pátek

Olomouc

Chrudim

22. kolo
pátek

Chrudim

Ústí nad Labem

ČF1
středa

Chrudim

8:2

Žabinští Vlci

ČF2
pondělí

Žabinští Vlci

1:5

Chrudim

ČF3
pátek

Chrudim

Žabinští Vlci

Čtvrtfinále reg. části
neděle

Legia HK

Chrudim

SF1
pondělí

Chrudim

6:0

Helas Brno

SE2
středa

Helas Brno

0:6

Chrudim

SE3
pátek

Chrudim

7:2

Helas Brno

FIN1
úterý

Chrudim

2:3

Plzeň

FIN2
pátek

Plzeň

2:5

Chrudim

FIN3
pondělí

Chrudim

1:2

Plzeň

FIN4
pátek

Plzeň

3:2

Chrudim

semifinále reg. části
čtvrtek

TFT Pardubice

Chrudim

15x mistr 1. Futsal ligy

2003/04, 2004/05, 2006/07, 2007/08, 2008/09, 2009/10, 2010/11, 2011/12, 2012/13, 2013/14, 2014/15, 2015/16, 2016/17, 2017/18, 2021/22

13x vítěz poháru SFČR

2004/05, 2007/08, 2008/09, 2009/10, 2010/11, 2011/12, 2012/13, 2014/15, 2015/16, 2016/17, 2017/18, 2021/22, 2022/23

2x mistr Juniorské ligy U19

2008/09, 2015/16

3x mistr Dorostenecké ligy U17

2008/09, 2013/14, 2014/15

Banner - IG SERVICE s.r.o.